تیلار دانلود

درباره ما

  • تاریخ : ۶ آبان ۱۳۹۶

تیلار دانلود کار خود را از شهریور ماه سال ۱۳۹۶ با هدف ارائه خدمات رایگان و با کیفیت بالا در زمینه دانلود قانونی فیلم و سریال آغاز کرد.

تیلار دانلود مطابق با فرهنگ خانواده های ایرانی و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، با یاری خداوند متعال، سرویس دهی خود را به تمامی فارسی زبانان جهان ادامه خواهد داد.
ما در تیلار دانلود اخلاق را سرلوحه خویش قرار داده ایم و با توجه به اینکه فعالیت سایت برای مردم کشورمان و در جمهوری اسلامی ایران انجام میشود خود را ملزم به رعایت موازین دینی و قوانین کشورمان میدانیم در این راستا خطوط قرمزی برای خود قرار داده و همواره به آن ها پایبند هستیم :

الف) حمایت از آثار ایرانی: تمامی آثار ساخته شده در میهن عزیزمان به صورت قانونی و از لینک های خرید خود موسسات صاحب اثر در تیلار دانلود قرار میگیرند.

ب) قوانین و فرهنگ ایرانی: تیلار دانلود به هیچ وجه اقدام به انتشار آثار و محتوایی که با قوانین، دین و فرهنگ کشورمان در تضاد باشد نکرده و نخواهد کرد، ما از دل فرهنگ ناب ایرانی اسلامی هستیم و در همه فعالیت های این وبگاه رعایت موازینی که با آنها زندگی میکنیم را در اولویت داریم و درصورتی که سهوا محتوایی مخالف قوانین در تیلار دانلود منتشر شود به دستور کمیته ساماندهی محتوای فضای مجازی از سایت حذف خواهد شد.

پ) رسانه های بیگانه: ما هیچگونه همکاری با رسانه های خارج کشور که بدون مجوز و یا در حال فعالیت علیه ایران اسلامی هستند، نداریم و این رسانه ها مورد تحریم تیلار دانلود هستند.

ت) اخلاق مداری در انتخاب آثار دوبله جهت انتشار: تمامی فیلم و سریال هایی که به صورت دوبله در تیلار دانلود پخش میشود با رعایت شئونات اخلاقی و عدم تغییر در محتوا بوده و پخش آن ها مناسب فضای خانواده میباشد.

 

با تشکر
تیم مدیریت رسانه اینترنتی تیلار دانلود

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.